O nas Kontakt
Loading images...
O nas

Pro-Holding Sp. z o.o.została założona w roku 1990 jako spółka joint-venture z udziałem kapitału niemieckiej firmy Rotronik. Zmiany własnościowe nastąpiły w roku 2003.

Specjalizujemy się w tworzeniu systemów informatycznych działających w oparciu o system operacyjny Unix/Linux i środowisko VMware. Tworzymy własne rozwiązania, gdzie kluczowym produktem jest oprogramowanie ERP-EuroSystem oraz Pakiet narzędziowy ProInfo.

Nasze doświadczenia zdobyte przy wdrażaniu własnego systemu ERP wykorzystujemy przy realizacji specjalistycznych projektów informatycznych na zamówienie. Na uwagę w tym zakresie zasługuje realizacja Hurtowni Danych w Bakoma S.A., wykonanie systemu Monitoringu Środowiska dla Urzędu Miasta Krakowa oraz rozwój i utrzymanie zintegrowanego systemu Lasów Państwowych (SILP). Szczególnie to ostatnie rozwiązanie zostało docenione przez niezależne gremium. Projekt centralizacji systemu Lasów Państwowych (SILP), gdzie zrealizowaliśmy zasadniczą jego część uzyskał Złoty Laur konkursu Teleinfo 100.

Swoją działalność opieramy na produktach software’owych takich firm, jak: IBM, SAP, Microsoft, Red Hat, VMware. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w wykorzystaniu bazy danych Informix Dynamic Server (obecnie produkt IBM) do naszych strategicznych zastosowań. Niezależnie od tego zrealizowaliśmy również projekty w oparciu o bazy danych Oracle, Microsoft SQL Server i IBM DB2 na AS/400.

Posiadamy własne rozwiązania do budowy hurtowni danych i doświadczenie przy tworzeniu systemów klasy Business Intelligence z wykorzystaniem również standardowych narzędzi takich jak SAP BusinessObjects, IBM InfoSphere DataStage. Wraz z naszymi rozwiązaniami dostarczamy serwery czołowych producentów, głównie HP i IBM.

Do wspierania naszej działalności wykorzystujemy innowacyjny system ProSerwis B2B automatyzujący wymianę i przetwarzanie danych. Realizacja systemu była współfinansowana ze środków unijnych. System ten oferujemy również dla niezależnych podmiotów.

W okresie działalności pozyskaliśmy klientów zarówno w kraju jak i w Niemczech. W Niemczech nasze rozwiązania zostały wdrożone w firmach Muellerfleisch i Harmann & Reimer we współpracy z firmą AKR Software. W Polsce nasze aplikacje zostały wdrożone w m.in. w firmach Jarlan S.A, Zwoltex S.A, Zelmer S.A, ZTS ERG, RZGW Kraków, Elko Zelów.

Nasza działalność edukacyjna jest zorientowana głównie na produkty, na których się znamy i posiadamy bogate doświadczenie. Od roku 1994 w naszym Centrum Szkoleniowym zostało przeszkolonych ponad 3000 osób, głównie z zakresu działania produktów Informix.

Naszą dewizą jest rzetelna realizacja zawartych umów, którą cechuje wysoki poziom techniczny i merytoryczny. Działamy w oparciu o system zarządzania jakością, zgodnie z normą ISO 9001:2008.

Zapoznaj się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych oraz cookies: Kliknij tutaj

Treść polityki przetwarzania danych osobowych osób odwiedzających stronę oraz używania ciasteczek cookies dostępna jest pod adresem: http://www.proholding.com.pl/rodo/

Zamknij