O nas Kontakt
Loading images...
SILP

Lasy Państwowe otrzymały Złoty Laur w XI edycji znanego i prestiżowego konkursu TELEINFO 100 miesięcznika „Businessman.pl”. Zwyciężyły w kategorii „administracja i służby użyteczności publicznej”.

Kapituła konkursu doceniła Lasy Państwowe za przeprowadzenie centralizacji Systemu Informatycznego Lasów Państwowych, realizację projektu „e-biurka leśniczego” oraz wdrożenie zarządzania dostępem i pracą sieci WAN.

Firma Pro-Holding Sp. z o.o. zrealizowała zasadniczą część projektu centralizacji Systemu Informatycznego Lasów Państwowych.

W rankingu TELEINFO 100 prezentowane są od wielu lat najlepiej zinformatyzowane firmy i instytucje w Polsce. Przy ocenie uwzględniane są wdrożone przez te firmy w danym roku znaczące projekty informatyczne, które „przyczyniły się do poprawy konkurencyjności firmy na rynku”.

Bliższe informacje o nagrodzonym rozwiązaniu zawarte są na stronach 18-19 w treści raportu. http://t100.teleinfo.com.pl/online/.

Zapoznaj się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych oraz cookies: Kliknij tutaj

Treść polityki przetwarzania danych osobowych osób odwiedzających stronę oraz używania ciasteczek cookies dostępna jest pod adresem: http://www.proholding.com.pl/rodo/

Zamknij