+48 12 430 48 39

EuroSystem - zarządzanie przedsiębiorstwem

EuroSystem jest zintegrowanym systemem zarządzania przedsiębiorstwem średniej lub dużej wielkości. Powstał w wyniku kooperacji kilku firm europejskich. Pro-Holding rozwinął własną wersję oprogramowania przeznaczoną przede wszystkim na rynek polski.

Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu systemu jest aktualnie wykorzystywane przy realizacji innych naszych rozwiązań na zamówienie.

System pracuje w oparciu o bazę danych IBM INFORMIX zlokalizowaną na dowolnym serwerze z systemem operacyjnym Unix/Linux. Jest wykonany w języku IBM INFORMIX-4GL oraz Four J's Business Development Language przy użyciu pakietu FourGen CASE Tools.

Użytkownik końcowy ma do wyboru możliwość pracy w oparciu o terminal znakowy lub stanowisko graficzne w konfiguracji client/server. Własny pakiet ProInfo wraz z oprogramowaniem Microsoft Excel służy do analizy danych. Przy pomocy tego rozwiązania są obsługiwane różne grupy użytkowników, zarówno kierownictwo firmy, gdzie wymagany jest szybki dostęp do informacji, jak i analitycy biznesowi gdzie wymagany jest dostęp do szczegółowych danych systemu. Dostęp do danych jest możliwy również z poziomu hurtowni danych przy wykorzystaniu produktów SAP Business Objects.

W skład produktu EuroSystem wchodzą następujące moduły:

Cechy aplikacji EuroSystem: