+48 12 430 48 39

SAP Business Intelligence

Business Intelligence

Pro-Holding zajmuje się dostarczaniem specjalizowanych rozwiązań z zakresu Business Intelligence (hurtownie danych, jeziora danych, systemy analizy danych, raportowania, planowania). Projekty realizowane są zarówno przy użyciu własnych narzędzi, oraz narzędzi firm zewnętrznych.


Model działania naszej firmy w zakresie BI obejmuje działania skupione na śledzeniu rozwoju technologii IT pod kątem ich potencjału biznesowego. Istotnym składnikiem realizowanych przez Pro-Holding projektów są prace analityczne, doradcze i koncepcyjne. W ramach swoich działań firma nie tylko dostarcza i wdraża oprogramowanie IT, ale także świadczy usługi doradztwa w zakresie modelowania danych w hurtowni danych. Taka firma postrzegana jest jako partner klienta, który towarzyszy mu podczas całego wdrożenia systemu informatycznego.


W realizacji projektów wykorzystujemy technologie firmy SAP – narzędzia analityczne SAP BusinessObjects, SAP Analytics Cloud, SAP Lumira (lider w branży oprogramowania BI) oraz firmy IBM - IBM Information Server, IBM DataStage


Pro-Holding jest autoryzowanym partnerem firmy SAP. W roku 2012 uzyskaliśmy Certyfikat „SAP Partner Center of Expertise” , który pozwala na świadczenie usług wsparcia SAP w modelu Standard i Enterprise Support. Certyfikat był następnie weryfikowany przez firmę SAP w kolejnych latach. W marcu 2021 roku firma SAP potwierdziła jakość realizowanych przez Pro-Holding usług i automatycznie przedłużyła certyfikat na dwa kolejne lata.

Wdrożenia produktów oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną firma prowadzi we własnym zakresie przy wykorzystaniu autorskiego oprogramowania ProSerwis B2B.